Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

Kontakt przy pomocy:

Skontaktuj się z nami

Wszystkie pola są wymagane

    Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby nawiązania kontaktu i udzielenia informacji przez administratora danych.

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzeniem (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO) informuje się, iż:
    Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wielojęzyczne dzieci z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 277/37, 51-180 Wrocław, KRS 0000755530, [email protected], tel. 723 123 844. Dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu i udzielenia informacji w związku z przesłaniem zapytania. Każda osoba wypełniająca formularz ma prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub odwołania uprzednio udzielonej zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe dla udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie.